About us

Ettevõttest

Milan Fashion OÜ e-pood oli esialgselt loodud naiste kvaliteetsete riiete müügiks kollektsioonidena. Nüüd on Milan Fashion OÜ kasvanud ning kauneid riideid ei vaja mitte ainult naised, vaid ka mehed ja lapsed nende kaunite naiste kõrval.

Kõik rõivad on valitud Milan Fashion OÜ e-poodi eraldi hoolikalt nii, et nad sobiksid kokku nii eelmiste kui ka tulevikus soetatavate erinevate toodetega. Ostes endale näiteks püksid või seeliku, soovitame sinna juurde ka kindlasti mõned erinevad pluusid, kampsunid, jakid, et tekiks terviklik komplekt kaunitest riietest.

Milan Fashion OÜ teeb otsest koostööd väga palju tuntud ja vähem tuntud  kaubamärkide tootjatega, seetõttu on toodete kvaliteet ja autentsus tagatud.

Kuna iga naine soovib olla omapärane, siis on Milan Fashion OÜ võtnud omale ülesandeks tuua võimalikult palju erinevate kleitide, pluuside, jakide , jopede, mantlite jm. mudeleid ja seda mitte suurtes kogustes.

Kleitide, komplektide ja üleriiete juurde pakume ka  sobivaid ehteid, mütse, rätikuid, salle, kotte jm.

Milan Fashion OÜ on alustanud ka meeste ning laste kvaliteetriiete maale toomisega Eestisse. Noortele neidudele soovime pakkuda kauneid kleite, seelikuid ja pluuse, sest kleitide kandmist tuleks õpetada võimalikult varakult. Samuti sportlikke kostüüme ja jopesid ning mantleid.

Meeste valikus on juba triiksärgid, sviitrid, sportlikud komplektid ja alusriided. Loomulikult on valikus ka kvaliteetsed teksapüksid.

Samuti on võimalik läbi meie e-poe soetada endale väga kauneid ja kvaliteetseid vastsündinud beebidele mõeldud kinkekarpe, magamiskotte ja tekke.